MMKS ŁĘCZYCA - III LIGA MĘŻCZYZN

MMKS ŁĘCZYCA
Na stronie znajdziecie aktualne wyniki meczów, tabele, wywiady, zdjęcia, komentarze, terminarz spotkań
i wiele innych ciekawostek dotyczących męskiej siatkówki w Łęczycy

A K T U A L N O Ś C I

Pierwsze zwycięstwo !!! MMKS - EKONOMIK 3:0

Pierwszy set rozpoczął się od prowadzenia Ekonomika 4:1. Siatkarze MMKS szybko zniwelowali przewagę i przez cały set gra toczyła się punkt za punkt. W końcówce gospodzarze uzyskali minimalne prowadzenie i set zakończł się wygraną do 23.
Drugi set rozgrywany był pod dyktando gospodarzy, którzy osiągneli sporą przewagę na początku partii i nie oddali jej już do końca. Znakomicie serwował Artur Kacprzak wprowadzony do gry w połowie pierwszego seta. Sytuacji nie skomplikowała na szczęście kontuzja Krzyśka Wróblewskiego, który po otrzymaniu pomocy od trenera powrócił do gry w trzecim secie.
W kolejnej partii MMKS szybko objął prowadzenie jednak po kilku nieudanych akcjach goście wyrównali i objęli prowadzenie 10:9. Po "czasie" gospodarze wzięli się do roboty, odrobili straty i objęli kilkupunktowe prowadzenie, którego nie oddali już do końca meczu.

MMKS Łęczyca - Ekonomik Brzeziny 3:0 (25:23, 25:19, 25:21)