MMKS ŁĘCZYCA - III LIGA MĘŻCZYZN

MMKS ŁĘCZYCA
Na stronie znajdziecie aktualne wyniki meczów, tabele, wywiady, zdjęcia, komentarze, terminarz spotkań
i wiele innych ciekawostek dotyczących męskiej siatkówki w Łęczycy

A K T U A L N O Ś C I

Wiking pokonany

W inaugurującym sezon III ligi spotkaniu MMKS zmierzył się z Wikingiem Tomaszów. Tradycją staje się, że spotkania obu drużyn kończą sie wynikiem 3:2. Tak było dwa razy w poprzednim sezonie, tak stało się i dziś. Tym razem lepsi okazali się siatkarze z Łęczycy.
W pierwszym gładko wygranym secie znakomicie funkcjonował łęczycki blok, MMKS przeważał w każdym elemencie gry co pozwoliło wygrać do 17
W drugim secie Tomaszowianie szybko uzyskali kilkupunktową przewagę i nie oddali jej do końca wygrywając do 20.
W secie trzecim żadna z drużyn nie mogła osiągnąć znaczącej przewagi. Przy stanie 15:15 doszło do niecodziennej na siatkarskich parkietach sytuacji. Kontuzji doznał libero łęczyckiego zespołu i został zastąpiony a tej pozycji przez Krzyśka Psiurskiego. Całe zamieszanie wybiło na chwilę z rytmu nasz zespół jednak skuteczna gra środowych pozwoliła w końcówce przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść.
W kolejnej partii gra punkt za punkt trwa do stanu 21:21. W końcówce seta do głosu doszli goście i wygrali do 22
Tie-break to już popis gospodarzy. Przy stanie 6:4 na zagrywkę wszedł Krzysiek Wróblewski i w tym ustawieniu zdobyliśmy dziewięć kolejnych punktów wygrywając 15:4

MMKS Łęczyca - Wiking Tomaszów - 3:2 (25:17, 20:25, 27:25, 22:25, 15:4)
MMKS wystąpił w składzie: A. Skarbek, P. Kurowski, K. Wróblewski, M. Ziółkowski, R. Łukasiewicz, M. Kacprzak, S. Głodek - libero oraz K. Psiurski, M. Federowicz, Ł. Głowacki, J. Brzozowski, M. Kmieć