MMKS ŁĘCZYCA - III LIGA MĘŻCZYZN

MMKS ŁĘCZYCA
Na stronie znajdziecie aktualne wyniki meczów, tabele, wywiady, zdjęcia, komentarze, terminarz spotkań
i wiele innych ciekawostek dotyczących męskiej siatkówki w Łęczycy

A K T U A L N O Ś C I

Trzy punkty zdobyte

W minioną sobotę łęczyccy siatkarze zdobyli kolejne trzy punkty. Tym razem pokonali u siebie zespół z Rawy Mazowieckiej. MMKS był w tym meczu wyraźnie lepszy i wygrał zasłużenie 3:0. Łęczycanie w każdym secie obejmowali prowadzenie i powiększając przewagę rozstrzygali je na swoją korzyść. Tylko w końcówce pierwszego seta przy sporym prowadzeniu w szeregach MMKSu zapanowało rozluźnienie co skrzętnie wykorzystali przeciwnicy niwelując przewagę. W dalszej części spotkania Łęczycanie kontrolowali już przebieg gry i pewnie pokonali gości.

MMKS Łęczyca - Mazovia Rawa Maz. - 3:0

MMKS wystąpił w składzie: P. Kurowski, M. Kmieć, M. Ziółkowski, A. Skarbek, R. Łukasiewicz, M. Kacprzak, S. Głodek - libero oraz Ł. Głowacki, A. Tyszkiewicz