MMKS ŁĘCZYCA - III LIGA MĘŻCZYZN

MMKS ŁĘCZYCA
Na stronie znajdziecie aktualne wyniki meczów, tabele, wywiady, zdjęcia, komentarze, terminarz spotkań
i wiele innych ciekawostek dotyczących męskiej siatkówki w Łęczycy

A K T U A L N O Ś C I

Zduńska Wola pokonana

W sobotę MMKS pokonał zamykający tabelę PMOS ze Zduńskiej Woli 3:0.
Pierwszy set bez historii został wysoko wygrany przez Łęczycan do 16.
W drugim secie goście rozpoczęli od kilkupunktowego prowadzenia. W środkowej fazie seta gospodarze zniwelowali przewagę i uzyskane niewielkie prowadzenie dowieźli do końca partii wygrywając do 22.
Trzeci set rozpoczął się od przewagi siatkarzy ze Zduńskiej Woli. W szeregach MMKSu zapanowało rozluźnienie co skrzętnie wykorzystali goście z akcji na akcję powiększając przewagę. Gdy zanosiło się na rozegranie czwartego seta, gospodarze wzięli się do roboty i zaczęli odrabiać straty. Ze stanu 17:21 doprowadzili do 24:23 jednak goście obronili setbola i dopiero dwie następne akcje MMKSu zakończyły spotkanie.

MMKS Łęczyca - PMOS Zduńska Wola 3:0 (25:16, 25:22, 26:24)
MMKS wystąpił w składzie: M. Grabarczyk, M. Ziółkowski, M. Kacprzak, P. Kurowski, T. Stańczyk, K. Wróblewski, S Głodek - libero oraz K. Psiurski, R. Łukasiewicz, Ł. Głowacki, Ł. Świątkowski