MMKS ŁĘCZYCA - III LIGA MĘŻCZYZN

MMKS ŁĘCZYCA
Na stronie znajdziecie aktualne wyniki meczów, tabele, wywiady, zdjęcia, komentarze, terminarz spotkań
i wiele innych ciekawostek dotyczących męskiej siatkówki w Łęczycy

A K T U A L N O Ś C I

Trzy punkty zdobyte w Dobroniu

W XIX kolejce ligowych zmagań przeciwnikiem MMKSu był LUKS Dobroń. Wyprawa do Dobronia przyniosła naszym siatkarzom kolejne trzy punkty.
Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze uzyskując już na początku seta kilka punktów przewagi. Dopiero w samej końcówce od stanu 19:22 Łęczycanie rozpoczęli pościg za skutecznie grającymi siatkarzami LUKSa. Wyrównali wynik spotkania przy stanie 22:22 i wyszli na prowadzenie. Pierwszego meczbola udało się gospodarzom obronić, ale to było wszystko na co było ich stać w tym secie. MMKS wygrał ta partię do 24.
W drugim secie to siatkarze z Łęczycy nadawali ton grze nie oddając prowadzenia od początku aż do ostatniej piłki wygrali do 21.
Początek trzeciego seta to znowu okres skuteczniejszej gry siatkarzy z Dobronia, który pozwolił odskoczyć na kilka oczek. W tym secie jednak MMKS szybciej zabrał się do roboty i już w połowie seta odrobił straty. Kontynuując skuteczną grę powiększał przewagę nad gospodarzami i pewnie wygrał trzecią partię do 20 i całe spotkanie 3:0

LUKS Dobroń - MMKS Łęczyca - 0:3 (24:26, 21:25, 20:25)

MMKS wystąpił w składzie: M. Grabarczyk, M. Ziółkowski, M. Kacprzak, P. Kurowski, R. Łukasiewicz, K. Wróblewski, S Głodek - libero oraz Ł. Głowacki, A. Kacprzak, M. Wodziński

Dobre wieści nadeszły również z Wielunia gdzie Siatkarz pokonał Lechię Tomaszów 3:1. Tym samym nasi zawodnicy awansują na czwarte miejsce w rozgrywkach, zrównując się punktami z Lechitami przy lepszym stosunku setów. Przypomnijmy, że siatkarze Lechii pauzują w XXI kolejce spotkań.