MMKS ŁĘCZYCA - III LIGA MĘŻCZYZN

MMKS ŁĘCZYCA
Na stronie znajdziecie aktualne wyniki meczów, tabele, wywiady, zdjęcia, komentarze, terminarz spotkań
i wiele innych ciekawostek dotyczących męskiej siatkówki w Łęczycy

A K T U A L N O Ś C I

Wiking Tomaszów - MMKS Łęczyca 3:2

Po pasjonującym pięciosetowym pojedynku MMKS Łęczyca uległ w wyjazdowym spotkaniu Wikingowi Tomaszów Maz. 2:3. Pierwsze dwa sety zakończyły się zwycięstwem siatkarzy z Łęczycy. Niestety już na początku trzeciego seta gospodarze zdobyli kilkupunktową przewagę i utrzymali ją do końca partii. Niewiele brakowało by mecz zakończył się wygraną MMKS w czwartym secie. W końcówce prowadziliśmy 25:24, ale dwa błędy i udany atak Wikingów zadecydowały o wygranej gospodarzy. W tie-breaku Wiking uskrzydlony dopingiem kibiców systematycznie powiększał przewagę i wygrał tą partię 15:11. Najlepszym zawodnikiem w drużynie MMKS został wybrany Robert Łukasiewicz.