MMKS ŁĘCZYCA - III LIGA MĘŻCZYZN

MMKS ŁĘCZYCA
Na stronie znajdziecie aktualne wyniki meczów, tabele, wywiady, zdjęcia, komentarze, terminarz spotkań
i wiele innych ciekawostek dotyczących męskiej siatkówki w Łęczycy

A K T U A L N O Ś C I

MMKS Łęczyca - Skra III Bełchatów - 3:0

W ostatnim meczu pierwszej rundy rozgrywek Siatkarze MMKS pewnie pokonali Skrę III Bełchatów 3:0. W secie pierwszym przez dłuższy czas gra toczyła się punkt za punkt. Dopiero w końcówce gospodarze zaznaczyli swoją przewagę i wygrali do 20. W drugim secie Skra wyszła na kilkupunktowe prowadzenie, jednak kolejna końcówka seta również należała do gospodarzy, którzy doprowadzili do wyrównania i pewnie zakończyli tą partię wygrywają do 21. W secie trzecim siatkarze MMKS systematycznie powiększali swoją przewagę kontrolując przebieg gry. W końcówce w szeregach gospodarzy zapanowało rozluźnienie i konsekwentnie grający zespół Skry zbliżył się niebezpiecznie na jeden punkt. MMKS nie dał sobie jednak odebrać zwycięstwa i zakończył zwycięsko trzecią partię 25:23 i zarazem całe spotkanie 3:0