MMKS ŁĘCZYCA - III LIGA MĘŻCZYZN

MMKS ŁĘCZYCA
Na stronie znajdziecie aktualne wyniki meczów, tabele, wywiady, zdjęcia, komentarze, terminarz spotkań
i wiele innych ciekawostek dotyczących męskiej siatkówki w Łęczycy

A K T U A L N O Ś C I

MMKS - SPK Koluszki 3:1

Zwycięzców się nie sądzi... Cóż więcej można napisać po takim spotkaniu jak to z SPK Koluszki. Kolejny raz okazało się, że grając ze słabym przeciwnikiem trudno utrzymać właściwą koncentrację na boisku. Przegrany w kompromitującym stylu, na własne życzenie set trzeci był tego najlepszym przykładem. Na szczęście w pozostałych setach nasza przewaga nie podlegała dyskusji i pozwoliła, aby to spotkanie zakończyło się zwycięstwem 3:1. W każdym z trzech wygranych setów szybko zdobywaliśmy prowadzenie i kontrolowaliśmy przebieg gry do końca partii.
Mając w perspektywie trudny wyjazdowy mecz z Siatkarzem Wieluń trzeba jak najszybciej zapomnieć o tym spotkaniu i ciężko popracować na treningach nad wyeliminowaniem wszystkich braków. Czeka nas jeszcze dużo pracy...