MMKS ŁĘCZYCA - III LIGA MĘŻCZYZN

MMKS ŁĘCZYCA
Na stronie znajdziecie aktualne wyniki meczów, tabele, wywiady, zdjęcia, komentarze, terminarz spotkań
i wiele innych ciekawostek dotyczących męskiej siatkówki w Łęczycy

A K T U A L N O Ś C I

Siatkarz Wieluń - MMKS Łęczyca 3:1

Wyjazdowe spotkanie siatkarzy MMKS - Siatkarzem Wieluń zakonćzyło się porażką. Gładko przegrany pierwszy set nie wróżył dobrze dalszej grze. Na szczęście rewanżujemy się w secie drugim i wysoko wygrywamy doprowadzając do remisu 1:1. Następne dwa sety wyglądają podobnie - po okresach dobrej gry przychodzą momenty przestojów, w których tracimy seriami punkty. W koncówce czwatrego seta zaczęło szwankować przyjęcie, kilka nieudanych ataków i mecz kończy się zwycięstwem Siatkarza 3:1.