MMKS ŁĘCZYCA - III LIGA MĘŻCZYZN

MMKS ŁĘCZYCA
Na stronie znajdziecie aktualne wyniki meczów, tabele, wywiady, zdjęcia, komentarze, terminarz spotkań
i wiele innych ciekawostek dotyczących męskiej siatkówki w Łęczycy

A K T U A L N O Ś C I

Zawisza poległ w Łęczycy

Udanie zakończyło się pierwsze rewanżowe spotkanie drugiej rundy rozgrywek pomiędzy MMKS a Zawiszą Pajęczno. Po czterosetowej walce łęczyccy siatkarze pokonali gości 3:1. To kolejne wygrane spotkanie przed własną publicznością.
W pierwszej partii szybko objęliśmy prowadzenie 3:1 i systematycznie powiększając przewagę nie oddaliśmy prowadzenia do końca seta. W drugim secie, najbardziej emocjonującym, trwała walka punkt za punkt. W końcówce przy stanie 25:24 dla Zawiszy kontuzji doznał nasz rozgrywający i przegraliśmy tą partię do 24. Na szczęście kontuzja Krzyśka okazała się niegroźna i na trzeciego seta wyszliśmy w pełnym składzie miażdżąc przeciwników 25:14! W czwartej odsłonie od początku objęliśmy niewielką przewagę i kontrolując grę wygraliśmy pewnie seta do 20 i cały mecz zasłużenie 3 :1

MMKS Łęczyca - Zawisza Pajęczno 3:1 (25:20, 24:26, 25:14, 25:20) MMKS wystąpił w składzie: R. Łukasiewicz, M. Grabarczyk, K. Psiurski, A. Skarbek, K. Wróblewski, Ł. Głowacki, S. Głodek-libero oraz A. Kacprzak, M. Wodziński, J. Owczarczyk, R. Witosławski