MMKS ŁĘCZYCA - III LIGA MĘŻCZYZN

MMKS ŁĘCZYCA
Na stronie znajdziecie aktualne wyniki meczów, tabele, wywiady, zdjęcia, komentarze, terminarz spotkań
i wiele innych ciekawostek dotyczących męskiej siatkówki w Łęczycy

A K T U A L N O Ś C I

Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo

Po bardzo zaciętym i emocjonującym spotkaniu siatkarze MMKS pokonali w Brzezinach tamtejszego Ekonomika 3:1.
Pierwszy set rozpoczął się od prowadzenia siatkarzy z Łęczycy. Po dobrych zagrywkach Łukasza Głowackiego prowadziliśmy już 11:6, ale po okresie przestoju gospodarze doprowadzili do wyrównania i w końcówce przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę.
Drugi set rozpoczął się podobnie do pierwszego od wysokiego prowadzenia MMKS. Jednak tym razem łęczyccy siatkarze nie dali sobie odebrać zwycięstwa wgrywając gładko do 21
Historia z drugiego seta powtórzyła się w trzecim. Objęliśmy wysokie prowadzenie (nawet 17:9) i nie oddaliśmy go już do końca partii.
Set czwarty to już walka punkt za punkt. W końcówce gospodarze odskakują na trzy punkty i prowadzą 20:17. Wtedy na zagrywkę wchodzi Krzysiek Psiurski i zdobywamy 5 punktów w tym 2 po asach serwisowych! Gospodarze już nie zdołali doprowadzić do wyrównania i wygrywamy tego seta do 23
Już w środę kolejne bardzo ważne spotkanie z Wikingiem Tomaszów Maz. Serdecznie zapraszamy kibiców na halę S.P. nr 4 o godz. 18.00

Ekonomik Brzeziny - MMKS Łęczyca 1:3 (26:24, 21:25, 22:25, 23:25) MMKS wystąpił w składzie: A. Skarbek, A. Kacprzak, K. Wróblewski, Ł. Głowacki, R. Witosławski, J. Owczarczyk S. Głodek-libero oraz M. Wodziński, M. Uszczyński, R. Łukasiewicz, K. Psiurski