MMKS ŁĘCZYCA - III LIGA MĘŻCZYZN

MMKS ŁĘCZYCA
Na stronie znajdziecie aktualne wyniki meczów, tabele, wywiady, zdjęcia, komentarze, terminarz spotkań
i wiele innych ciekawostek dotyczących męskiej siatkówki w Łęczycy

A K T U A L N O Ś C I

Zwycięstwo w Zduńskiej Woli

W sobotnie przedpołudnie siatkarze MMKS zmierzyli się w wyjazdowym spotkaniu z PMOS Zduńska Wola. Układ tabeli wskazywał na to, że Łęczycanie nie powinni mieć problemu z pokonaniem niżej notowanych przeciwników bo PMOS miał na swoim koncie tylko jedno zwycięstwo i zajmował ostanie miejsce w tabeli.
Pierwszy set rozpoczął się jednak od wysokiego prowadzenia gospodarzy. Dopiero w połowie seta łęczycanie przebudzili się i zaczęli odrabiać straty. MMKS wyszedł na prowadzenie po zdobyciu 20 punktów i wygrał pierwszego seta do 22.
W drugim secie wyrównana gra toczyła się do stanu 8:8. Potem MMKS szybko odskoczył na kilka punktów i systematycznie powiększając przewagę wygrał tą partię do 14.
Podobnie sytuacja wyglądała w secie trzecim. Wyrównana gra na początku, w środkowej cześci seta Łęczycanie odskoczyli na kilka oczek i w końcówce grając punkt za punkt wygrali do 19.
Cieszą kolejne trzy punkty na koncie i awans do pierwszej czwórki rozgrywek.

PMOS Zduńska Wola - MMKS Łęczyca - 0:3 (22, 14, 19)
MMKS wystąpił w składzie: P. Kurowski, K. Wróblewski, M. Ziółkowski, M. Federowicz, R. Łukasiewicz, M. Kacprzak, S. Głodek - libero oraz K. Psiurski, Ł. Głowacki