MMKS ŁĘCZYCA - III LIGA MĘŻCZYZN

MMKS ŁĘCZYCA
Na stronie znajdziecie aktualne wyniki meczów, tabele, wywiady, zdjęcia, komentarze, terminarz spotkań
i wiele innych ciekawostek dotyczących męskiej siatkówki w Łęczycy

A K T U A L N O Ś C I

MMKS - OMEGA Kleszczów 3:0 !!!

MMKS w trzech setach rozprawił się dziś z Omegą Kleszczów. To bardzo cenne zwycięstwo mając na uwadze, że Omega jest jednym z faworytów rozgrywek.
W pierwszym secie goście cały czas utrzymują dwu- trzypunktową przewagę. Dopiero w końcówce MMKS dochodzi rywala i od stanu 21:21 wychodzi na prowadzenie. Set kończy się zwycięstwem gospodarzy do 23.
Set drugi, najbardziej emocjonujący, to twarda walka punkt za punkt. W końcówce przewagę osiągają goście i mają nawet dwie piłki setowe. Znakomita postawa i stalowe nerwy gospodarzy pozwalają doprowadzić do wyrównania. Omega znów wychodzi na prowadzenie 25:24, ale MMKS wyrównuje na 26:26. Na nic zdaje się czas wzięty przez gości przy stanie 26:27 i MMKS wygrywa partię do 26.
W secie trzecim MMKS deklasuje gości prowadząc już nawet 17:6. Przy zagrywce Krzyśka Psiurskiego, zdobywamy 9 punktów z rzędu! Niestety przy takiej przewadze nie udaję się uniknąć rozprężenia i Omega zaczyna odrabiać straty, doprowadzając do stanu 18:22. Końcówka należy jednak do gospodarzy i mecz kończy się zasłużonym zwycięstwem 3:0