MMKS ŁĘCZYCA - III LIGA MĘŻCZYZN

MMKS ŁĘCZYCA
Na stronie znajdziecie aktualne wyniki meczów, tabele, wywiady, zdjęcia, komentarze, terminarz spotkań
i wiele innych ciekawostek dotyczących męskiej siatkówki w Łęczycy

A K T U A L N O Ś C I

Kasztelan poległ w Łęczycy

Kolejnym przeciwnikiem MMKSu w trzecioligowych zmaganiach był zespół Kasztelana z Rozprzy. Po porażce w Wieluniu łęczyccy siatkarze zatarli złe wrażenie pokonując pewnie Kasztelana 3:1
Sety, w których wygrywali Łęczycanie mały bardzo podobny scenariusz. Od początku uzyskiwali znaczną przewagę, którą utrzymywali do końca partii.
Wyjątkiem był set drugi, w którym od początku trwała wyrównana gra punkt za punkt. W środkowej części partii zarysowała się lekka przewaga gospodarzy i kiedy wydawało się, że łęczycanie pewnie dowiozą ją do końca do głosu doszli goście. Po kilku prostych błędach ze strony gospodarzy wyszli na prowadzenie i ku zdziwieniu łęczyckiej publiczności wygrali tego seta.
Kolejnym przeciwnikiem naszych siatkarzy będzie Tomaszowska Lechia. Pojedynek w Tomaszowie zadecyduje o tym kto będzie zajmował czwarte miejsce po pierwszej rundzie rozgrywek.

MMKS Łęczyca - Kasztelan Rozprza - 3:1

MMKS wystąpił w składzie: M. Grabarczyk, K. Wróblewski, M. Kmieć, R. Łukasiewicz, M. Kacprzak, Ł. Głowacki, P. Kurowski - libero oraz K. Psiurski, S. Głodek, A. Tyszkiewicz, Ł. Świątkowski, K. Łuczak.