MMKS ŁĘCZYCA - III LIGA MĘŻCZYZN

MMKS ŁĘCZYCA
Na stronie znajdziecie aktualne wyniki meczów, tabele, wywiady, zdjęcia, komentarze, terminarz spotkań
i wiele innych ciekawostek dotyczących męskiej siatkówki w Łęczycy

A K T U A L N O Ś C I

LUKS pokonany

Pojedynki drużyn sąsiadujących ze sobą w tabeli są z reguły zacięte i wyrównane. Sporych emocji można było zatem oczekiwać po pojedynku MMKSu z LUKSem Dobroń. Niestety dla licznie zgromadzonych kibiców emocji w tym spotkaniu nie było zbyt wiele.
Od początku pierwszego seta wyraźnie przeważali gospodarze. Przy stanie 10:2 trener Dobronia wziął czas, ale wiele to nie pomogło. W połowie seta z pierwszej szóstki MMKSu na boisku pozostali tylko środkowi a trener dał pograć zmiennikom. Nie zmieniło to obrazu gry i MMKS grając konsekwentnie wgrał tą partię do 12.
Druga partia miała bardzo podobny przebieg. Znów Łęczycanie kończyli seta drugą szóstką tym razem wygrywając do 18.
Początek trzeciego seta był już bardziej wyrównany. Wyraźnie rozluźnieni gospodarze pozwolili odskoczyć przeciwnikom na kilka punktów. Przy stanie 4:8 K. Psiurski wziął czas, który podziałał na naszych graczy mobilizująco. Gospodarze wyrównali przy stanie po 9 i kontrolując przebieg gry systematycznie powiększali swoją przewagę wygrywając seta do 15 i cały mecz 3:0.

MMKS Łęczyca - LUKS Dobroń - 3:0 (25:12, 25:18, 25:15)
MMKS wystąpił w składzie: A. Skarbek, K. Wróblewski, M. Ziółkowski, R. Łukasiewicz, M. Kacprzak, Ł. Głowacki, P. Kurowski - libero oraz K. Psiurski, S. Głodek, M. Kmieć, M. Wodziński, Ł. Świątkowski.