MMKS ŁĘCZYCA - III LIGA MĘŻCZYZN

MMKS ŁĘCZYCA
Na stronie znajdziecie aktualne wyniki meczów, tabele, wywiady, zdjęcia, komentarze, terminarz spotkań
i wiele innych ciekawostek dotyczących męskiej siatkówki w Łęczycy

A K T U A L N O Ś C I

Pierwsze zwycięstwo MMKS

Mamy już za sobą inaugurację tegorocznego sezonu siatkarskiego w Łęczycy. Na pierwszy ogień poszedł ligowy nowicjusz ze Skierniewic. Debiutu w lidze siatkarze ze Skierniewic nie będą wspominać najlepiej.
Kibice jeszcze nie zdążyli zagrzać miejsc w łęczyckiej hali a już było 1:0 w setach dla gospodarzy. Wygrana MMKS do 9 pokazała kto dziś będzie rządzić na boisku. Podobnie przebiegał drugi set zakończony zwycięstwem gospodarzy do 15.
W secie trzecim wyrównana gra trwała do stanu 16:16. Gospodarze w końcówce podkręcili tempo i pozwolili zdobyć gościom jeszcze tylko trzy punkty wygrywając ostatnią partię do 19.
Za tydzień kolejne spotkanie z bardziej wymagającym przeciwnikiem - Skrą Bełchatów.

MMKS Łęczyca - SAS-VIS 2007 Skierniewice 3:0 (25:9, 25:15, 25:19)
MMKS wystąpił w składzie: A. Skarbek, M. Kacprzak, R. Łukasiewicz, M. Gałek, K. Wróblewski, M. Ziółkowski, P. Kurowski - libero oraz P. Prawda, M. Wodziński, K. Psiurski, M. Grabarczyk.